
Це дуже смачний блог! Тут я описуватиму свої кулінарні експерименти та експромти. Адже смачні страви - моя пристрасть і життя. Перший свій кулінарний шедевр "Чорний торт" створила в 4 роки, щоправда з піску:). Ніхто його не пробував, але всі тішилися. Тож в цьому інтернет-просторі теж готуватиму. Для себе, щоб нарешті мати всі рецепти прикупі. І, звичайно, для вас, адже світ без супів та тортів був би прісним та нецікавим. Тож усім, смачного і вдалих кулінарних експериментів та експромтів.
середа, 20 січня 2016 р.
Глінтвейн, або Аромат теплої зими
Останні два тижні окрім святкового настрою у повітрі витає ще й вірус грипу:). Вірусним повітрям мені пощастило вдихнути на самісіньке Різдво, пролежавши півтори тижні з температурою та іншими не вельми приємними симптомами хвороби, лікувалася, звісно, різними способами, але найприємнішим був звісно ж глінтвейн. А на час свого одужання та повернення до працездатного режиму вирішила відсвяткувати горнятком цього ароматного напою. Дзинь.
Інгредієнти (2 порції): 500 мл напівсолодкого або солодкого червоного вина, 2 ст. л. цукру (за бажанням), 1 апельсин, 5 суцвіть гвоздики, 1 паличка кориці, 1 зірочка бодьяну.
Як виняток, у цьому надлегкому рецепті не буде покрокових фото приготування, натомість розбавлятиму опис приготування яскравими світлинами готового напою.
Апельсин ошпарити кип'ятком, зняти цедру, видушити сік. До вина, я брала домашнє, додати сік та цедру апельсина. Цукор та спеції викласти в сотейник, залити невеликою кількістю вина з соком. Тримати на середньому вогні, час від часу помішуючи, поки цукор не розчиниться.
Вилити решту вина, зменшити вогонь. Тримати на вогні 5-10 хвилин. Глінтвейн не потрібно доводити до кипіння, лише підігріти.
Наливаємо гаряче вино у горнятка, кидаємо скибочку апельсина і насолоджуємося пряним ароматом цього смачнющого напою.
Якщо у вас немає палички кориці, то не задумуючись можна давати мелену. Також можна використовувати готову суміш спецій до кави чи до глінтвейну, до їх складу входять усі необхідні прянощі, а то й більше.
Мені завжди дуже подобалися фотографії глінтвейну, від них завжди віє теплом та ароматом спецій. Нарешті мені вдалося самій стати автором таких світлин. дуже цікаве відчуття. Я розумію, що мої фотографії далекі до ідеалу, і будь-який професійний фотограф знайде у них мільйон ґанчів, втім для мене вони є найтеплішими з усіх, які я бачила. Або це я просто уже п'яненька:).
За ці милі блакитні поливані горнятка, котрі виявилися дуже фотогенічними:), дякую своєму найдорожчому брату Назару, який дуже вчасно їх мені подарував:).
Усім бажаю найтеплішою зими! Тим, хто підхопив вірус і хворіє - найшвидшого видужання! І звичайно усім затишного і смачного вечора, з ароматом прянощів та присмаком глінтвейну:).
Лимонний тарт зі згущеним молоком
Щоб не було настільки приторно в День закоханих вирішила додати трішки ...
Пеппаркакор, або Шведське різдвяне печиво
Для мене зима - це насамперед пора печива. Коли в оселі бракує казково ...
Американський гарбузовий пиріг, або Смачний Хеловін
Хеловін без гарбузового пирога не Хеловін. Не знаєте чим здивувати свої ...
Запечена лимонна курка
Святковий стіл на Новий рік чи Різдво у мене асоціюється з запеченою курко ...
Олю, ці фотографії просто супер, все підібрано ідеально! Горнятка то взагалі моя слабкість:) Глінтвейн виглядає дуже смачно, давно ним не смакувала)
ВідповістиВидалитиДякую, Соля, старалася, хотілося, щоб все було по-особливому: тепло і затишно:). Горнятка - також моя слабкість)), то певно всі дівчатка такі)
Видалити