четвер, 25 травня 2017 р.

Корисні цукерки "Абрикосове баунті"


Спеціально для тих, хто вважає, що корисні цукерки не бувають смачними і солодкими, пропоную приготувати "Абрикосове баунті". Обіцяю з'їсте миттєво енну-кількість штук, забувши про рахування калорій та обіцянки не їсти солодкого тощо. Єдиний недолік цих солодощів, закінчуються дуже швидко:).
Інгредієнти: 300 г кураги, 80 г кокосової стружки, 80 г грецьких горіхів або будь-яких інших на ваш смак, 60 мл води, 150 г чорного шоколаду, морська сіль.
Горіхи подрібнити в блендері, висипати в миску. 


Курагу помити, порізати, також подрібнити в блендері. 

Додати воду, ще раз збити в пюре. 

До горіхів викласти кокосову стружку та подрібнену курагу. 

Ретельно вимішати. Найкраще це зробити руками. 

Шоколад розтопити в мікрохвильовці чи на водяній бані.
З горіхово-курагової маси сформувати кульки. 

Обмакнути їх в розтоплений шоколад і викласти на пергамент. 
 Останній штрих - посипати сіллю.

Готові цукерки поставити до холодильника. У мене вийшло 14 цукерок, хоча у вас може вийти більше, якщо робитимете менші кульки. Все у ваших руках. Коли цукерки застигнуть можна сміливо переходити до дегустації.Отже, мої враження після дегустації. М'яка начинка в тонкій шоколадній оболонці і соленим післясмаком смакує гармонійно і дуже цікаво. Попри те, що в рецепті немає ні граму цукру цукерки вийшли доволі солодкими. За цей ефект потрібно дякувати куразі. 
В цих цукерках домінує смак кураги, а от сіль доповнює смак солодощів. Справді смачно і просто!


Це добра альтернатива магазинним цукеркам. Але на противагу фабричним солодощам ці є корисними, а їхній смак є доволі нетривіальним. Тому ще раз закликаю приготувати саме ці цукерки вдома. Тим паче, що вони готуються дуже швидко!  

Немає коментарів:

Дописати коментар