Перш ніж перейти до переліку складників та детального опису приготування, зазначу, що склянка, яку використовувала є вміщає 200 мл. Вказую для того, щоб ви краще орієнтувалися в кількості складниках, адже ні для кого не таємниця, що склянки бувають різними.
Інгредієнти: 10 шт. шоколадного печива "Артемон" (170 г), 100 г чорного шоколаду, 0,25 скл. цукру, 1,25 скл. жирних вершків, 1,25 скл. молока, 2,5 ст. л. вершкового масла, 3 ст. л. кукурудзяного крохмалю, 2,5 ч. л. какао-порошку, 1 ч. л. ванільного цукру, дрібка солі, пучок свіжої м'яти.
Спочатку перемішуємо сухі складники - цукор, ванільний цукор, крохмаль, сіль та какао.
Окремо змішуємо вершки та молоко.
Пересипаємо суху суміш в каструльку, заливаємо її з 1 скл. молочно-вершкової суміші, ретельно вимішуємо до повного розчинення крохмалю.
Додаємо решту рідкої суміші, перемішуємо і ставимо на середній вогонь.
Доводимо до загустіння, постійно помішуючи. Подрібнюємо шоколад.
Додаємо шоколад до суміші, перемішуємо до однорідності.
Додаємо масло, знову перемішуємо.
Знімаємо з вогню. Даємо крему злегка охолонути, розливаємо в склянки.
В оригінальному рецепті зазначають, що має вийти чотири порції десерту, у мене вийшло - шість, мабуть через те, що склянки, котрі обрала для цього солодкого шедевру були не дуже великими.
Втім це ще не фінальна стадія приготування. Ще залишається кілька штрихів. Подрібнюємо печиво в блендері.
В кожну склянку насипаємо крихту печива. А перед самою подачею, запихаємо гілочку м'яти.
Ось така виходить оригінальна смакота!
Окрім надзвичайно креативного вигляду, цей десерт ще дуже смачний та ніжний. Перед самим споживанням його ще можна доповнити лущеними грецькими горіхами. Ідеальне поєднання горіхів та легкого шоколадного крему.
І хоч календар вперто повідомляє про те, що зараз лютий, втім мені здається, що вже прийшла весна. А цей десертик дуже гарно пасує до зустрічання цієї дивовижної пори року.
Виявляється десерти також бувають різними:), і навіть дуже схожими на вазонки....
Усім бажаю смачного кохання!
Немає коментарів:
Дописати коментар