пʼятниця, 28 жовтня 2016 р.

Закуска "Відьмацькі мітли", або Страшно смачне меню

Продовжую вар'ювати та експериментувати на Хеловінську тему. Словом, веселощі продовжуються.  Цього разу пропоную приготувати креативну закуску, без якої святковий стіл буде неповним, адже відьмам без мітел не так зручно літати на шабаш чи ще кудись:)
Інгредієнти: солона соломка, сир-косичка, трішки терпіння:).
Як бачите для цієї закуску потрібно зовсім мало складників. Тож і саме приготування буде достатньо простим. З сира-косички, бажано брати з тонкими волокнами, відрізаємо пучок сиру, прикладаємо його до палички і прив'язуємо ниткою з сиру.
 І так повторюємо кільканадцять разів.

 Ось і все закуска готова. Єдине, що доведеться трішки посидіти, щоб зробити цілу тарілку цієї оригінальної закуски.   Зробити закуску-мітли можна і зі звичайного твердого сиру. Для цього сир порізати пластинками, кожен шматок порізати соломкою, недорізаючи до кінця. Обмотати кожен шматок на паличку і прив'язати тоненьким пером зеленої цибулі чи ниточкою з сиру-косички. Втім, з сиру-косички мітли виходять майже як справжні, лише в мініатюрі).
 І яка ж мітла без її володарки - грізної, містичної та, звісно, красивої відьмочки:).


 Цією стравою, звісно, не наїсися, але на те вона й закуска:). Втім, вона додасть хеловінському столу оригінальності, містичного шарму та креативних рішень.

Ну що ж мітли зробили, то можна і політати:). Легкого усім польоту і приземлення:).
Бу!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар